TÜRK ULUSUNU  YÜCELTECEK VE GÜÇLENDİRECEK  ANA İLKE , KULLANDIĞIMIZ HER ŞEYİ ,  SÜREKLİ  BESLEYECEĞİMİZ  BİLİMİMİZLE , ÖZGÜN  ve ÇAĞDAŞ  TASARIMLARIMIZLA,  ARANACAK NİTELİKTE ALBENİSİYLE ve  BAĞIMSIZLIĞIMIZI  HİÇ KİMSEYE VE  ÜLKEYE KAPTIRMADAN   KENDİMİZİN ÜRETMESİDİR.            

  
Saat

Odak Limitor
ODAK Kontrol Vanaları

LİMİTOR Vana Aktüatörleri

ODAK 1986 yılında kuruldu.  Kontrol Vanaları ve Vana Aktüatörleri imalatı yapmaktadır. Ürün yelpazesinin içinde flanşlı tip Kelebek Vanalar, 3-Yollu/Tek ve Çift Sitli Kontrol Vanalar, Kanal Kapakları, Penstoklar, Egzost damperleri bulunur. Vana Grubumuz ODAK, Aktüatör Grubumuz ise LİMİTOR tescilli markalarımız ile üretim yapmaktadır. Tesislerinizde mevcut aktüatörlere bakım yapabildiğimiz gibi, manuel vanalara da servis ekibimiz tarafından aktüatör adaptasyonu yapılmaktadır. Kullanılacak aktüatör için  yerli veya ithal tercihi sizindir.

ODAK Vana servis ekibi  aktüatör adapte edilecek vanaları tesisinizde inceler, gerekli ara bağlantı şasesini  tasarlayarak manuel vananıza  LİMİTOR Aktüatörün montajını tamamlar, devreye alarak teslim eder.http://www.odak-makina.com.tr/

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam45
Toplam Ziyaret95896
Hava Durumu
Yerli Tasarım ve Üretimler